Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије (МПНТР) покреће јавну расправу о Предлогу Стратегије развоја образовања и васпитања у Републици Србији до 2030. године (СРОВРС 2030), односно новог документа јавних политика, за период од наредних десет година, као надлежни предлагач, а у складу са чланом 29. став 1. Закона о планском систему Републике Србије.

ФОРМУЛАР ЗА ПРИЈАВУ УЧЕШЋА

НА ЈАВНУ РАСПРАВУ О ПРЕДЛОГУ
СТРАТЕГИЈЕ РАЗВОЈА ОБРАЗОВАЊА И ВАСПИТАЊА У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ ДО 2030. ГОДИНЕ

• ПОДАТКЕ ПОПУЊАВАТИ ЋИРИЛИЧНИМ ПИСМОМ

• Молимо Вас за разумевање што ћемо због епидемиолошких мера позив за учешће послати онима који се први пријаве, јер је број учесника у затвореном простору ограничен.
    Учеснике конференције молимо да се строго придржавају свих препоручених мера (физичка дистанца и ношење маски)!
    Позив за конференцију биће Вам прослеђен на мејл адресу коју наведете у овом формулару.

• ПРОСЛЕДИТЕ ПОДАТКЕ

Кликом на дугме "Проследите податке" послаћете унете ставке. Како се очекује већи број уноса у истом временском периоду, постоји шанса да ће процес предаје трајати нешто дуже (од пар секунди до пар десетина секунди). Не затварајте упитник док не добијете обавештење о успешној предаји података.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.